FOTO_8_MG_7946-1.png

 Online kURZ 

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí za mnou nemôžu vycestovať ale stále by radi získali moje "know-how".  Môžete si vybrať z dvoch možností online kurzu, a to:

FOTO_1_MG_7499-1.png

Úprava fotografií

max 3 hodiny

portfólio review

+ študijný materiál (pdf)

200 EUR
FOTO_1_FINN_MG_4088-1.png

Ako na instagram

max 2 hodiny

zhodnotenie tvojho IG

+ študijný materiál (pdf)

100 EUR

úprava fotografií

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí za mnou nemôžu vycestovať ale stále by radi zistili moje "know-how".  Spoločne si prejdeme teoretickú časť psej fotografie (voliteľné) a samotnú úpravu fotografií. Je možné si zakúpiť online kurz venovaný len úprave fotografií.

Ako daný kurz prebieha?

Za pomoci Skype alebo FaceTime sa spojíme a:

 • preberieme teoretické základy - ako fotografovať psíkov, ako snimi pracovať, načo všetko si dať pozor pri výbere vhodného prostredia na fotenie

 • detailne sa pozrieme na tvoju doterajšiu tvorbu, pričom si rozoberieme silné a slabé stránky tvojich fotografií  

 • povieme si, čo robiť lepšie, či už z hľadiska kompozície, svetelných podmienok alebo úpravy fotgrafií

 • na základe súboru s fotografiami, ktorý obdržíš sa pustíme do úpravy

 • na záver si spoločne upravíme jednu z tvojich fotiek

 

Ako na instagram

Instagram je v dnešnej dobe stále viac a viac obľúbenejší a častokrát sa z neho stáva online portfólio fotografov. Však, kde inde môžeme takto krásne a rýchlo zdieľať so svetom, svoje najnovšie fotografie.

 

Tento kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú záujem lepšie pochopiť fungovanie Instagramu a jeho možností.Kurz môže prebiehať online formou alebo vrámci individuálneho kurzu. V prípade väčšieho záujmu je možný aj skupinový kurz. 

Ako daný kurz prebieha?

"

Za pomoci Skype alebo FaceTime sa spojíme a:

 • vysvetlíme si základné pojmy

 • povieme si ako vytvoriť zaujímavý obsah 

 • ukážeme si ako fungujú jednotlivé nástroje

 •  preberieme si ako plánovať príspevky

 • ukážeme si ako správne narábať s hashtagmi

 • povieme si prečo je dôležité aktívne zapájať vašich sledujúcich

 • ako sledovať mieru úspechu našich príspevkov

 • na záver si povieme niečo o súčasných trendoch

 

Čo hovoria absolventi

Najlepší online kurz aký som kedy zažila, vrelo odporúčam každému, kto nad tým rozmýšľa. Úžasná fotografka s veľkou dávkou trpezlivosti. Ďakujem za všetko :)

"

"

Viktória Šterbáková

instagram

Absolvovala jsem u této slečny online kurz úpravy fotografií a jsem moc spokojená! Slečna má profesionální přístup, je trpělivá, vše ráda vysvětlí a opravdu toho spoustu naučí. Mohu jen doporučit :)

"

Karolína Horčičková

Keď mi vo firme zadali správu instagramu bolo to pre mňa ako keby mi nakázali viesť vesmírnu raketu. Založila som si síce osobný účet aby som sa na ňom učila, avšak všetko bolo pre mňa nové a napriek snahám som tápala v tme, pretože ja sa s prácou na telefóne veľmi nekamarátim. Až raz mi Veronika povedala že pozná veľa podobných ľudí a učí ich ako instagram spravovať. Bolo rozhodnuté a ja som si u nej objednala jeden takýto večerný kurz.
Veľmi milo ma prekvapili skriptá ktoré som dostala, vytlačila si ich a teraz mi pomôžu vždy, keď si nie som niečim istá :) Veronike som vopred povedala čo mi robí problém a čo by som potrebovala a ona si všetko pripravila tak, aby som to pochopila za každých okolností (vždy mala niekoľko verzií, ak mi nešla jedna, vytiahla druhú). Kurz prebiehal cez skype a každú vec ktorú sme si povedali som si hneď aj sama odskúšala čo bolo výborné! Tiež sa mi veľmi páčil Veronikin prístup, ktorý ukazuje že sa v danej problematike vyzná a veľmi oceňujem že nepatrí medzi ľudí, ktorí zamlčia polovicu vecí, lebo "to tak robia oni". Odpovie vám úplne na všetko a rada povie aj svoje triky a odhalí tajomstvá svojho profilu - čo. prečo, kedy a ako robí.
Vďaka tomuto kurzu som instagramu porozumela a viem ho ovládať, za čo som vďačná nie len ja na svojom súkromnom profile, ale aj vedúci v mojej firme :) Tiež oceňujem že mi je aj po kurze kedykoľvek k dispozícii s každým problémom alebo otázkou ktorú mám!
Tento kurz určite odporúčam každému kto si s obsluhou IG nevie rady a možno budete podobne ako ja prekvapení, čo všetko ten program dokáže!
Ešte raz ti ďakujem za úžasný a prínosný kurz!

"

"

Lucia Drietomská instagram

Ďakujem veľmi krásne za všetko čo som sa od teba na kurze- ako na instagram- naučila. Vidieť, že to robíš srdcom a je vidieť, že ľudom chceš čím viac dať. Tvoje tipy a triky začínajú fungovať aj u mňa a som úplne štastná, že som si zvolila práve teba!!!

"

"

Lucia Lehocká

instagram